Naše služby

Provádíme širokou škálu prací

Nabídka našich služeb

Za více než dvacet let naší činnosti jsme si vyzkoušeli velmi široký okruh prací a služeb. V našem výčtu uvádíme ty, které provádíme nejčastěji a máme na ně také kvalitní technické vybavení. Máme zkušenosti se spoluprací s OSVČ, menšími firmami i s renomovanými značkami.

Kromě kvalitně odvedené práce je u nás výhodou možnost poskytnutí náhradního plnění podle zákona č. 435/2004 Sb., což pro Vás může znamenat značnou úsporu.

Mimo uvedených činností se ve spolupráci se společností ETHICON, součástí společnosti Johnson & Johnson zabýváme také výrobou simulátorů pro trénink kardiovaskulárních chirurgických dovedností.

Pokud budete mít dotazy k náhradnímu plnění, případně poptáváte činnosti, které nejsou uvedeny ve výčtu níže, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme, nebo se s Vámi pokusíme najít vhodné a efektivní řešení.

Kompletní kompletace

Kompletační a distribuční práce

Provádíme jakékoliv kompletace a ruční práce. Máme bohaté zkušenosti s kompletacemi sanitární techniky, hraček, přebalování léků a zdravotních doplňků, distribucí reklamních materiálů a další. 

Vybíráme pro vás jen ta nejlepší vína přímo od vinaře z jižní Moravy. Vyrábíme obaly na lahve (a nejen na ně). Najdete u nás odnosky, dárkové boxy i krabice pro degustační balíčky vína.

Montujeme i demontujeme

Montážní a demontážní práce

Nabízíme široký rozsah různých montážních a demontážních prací, například v automobilovém nebo nábytkářském průmyslu, v oblasti elektroniky a řadě dalších odvětví.

Výseky a krabičky

Výroba krabiček a výseky

Vyrábíme papírové krabičky podle požadavků zákazníka, provádíme výseky z lepenky, kartonů kůže apod. Vlastníme příklepový výsekový lis s maximálním rozměrem výsekové formy 1 040 x 720 milimetrů.

Modelování a 3D tisk

3D tisk včetně návrhů a modelování

Provádíme zakázkový 3D tisk technologií FDM a SLA z různých materiálů. Zpracováváme i návrhy a modely pro 3D tisk na základě vašich požadavků.

Vyrábíme čalounění a tašky pro všechny druhy hliníkových kufrů na motorky. Kufry GIVI a SW Motech profesionálně polepíme barevnou wrappingovou folií.

Vyrábíme simulátory pro nácvik chirurgických dovedností a vyvážíme je do více než padesáti zemí světa. Vše probíhá ve spolupráci s firmou ETHICON, která je součástí spol. Johnson & Johnson.

U nás naleznete velmi široký sortiment obalových materiálů všeho druhu. Navíc můžete nákup u nás uplatnit jako náhradní plnění podle zákona č 435/2004 Sb.

Zabalíme Vám to

Balení do smršťovací folie

Balíme jakékoliv výrobky do velikosti 680 x 380 x 330 milimetrů. Vlastníme vysoce výkonné balící stroje s elektronickým řídicím systémem a patentovaným systémem kontroly sváření.
Etikety na cokoli

Strojní i ruční etiketování

Nabízíme strojní i ruční etiketování nejrůznějších předmětů. Máme zkušenosti s etiketováním kulatých dóz, sprejů, lahviček a dalších předmětů.

Vyrobíme pro vás

Drobná výroba

Podle požadavků zákazníka jsme schopni vyrobit téměř jakýkoli kompletní výrobek. Máme zkušenosti i s návrhy technického provedení výrobků, můžeme se zákazníkem spolupracovat na jeho projektování.

Jelikož jsme vášniví cestovatelé na motorce, rozhodli jsme se zřídit půjčovnu vybavení pro podobné nadšence. V nabídce naleznete například vozík na přepravu motorek, oblečení apod.

Pokud jste na našich stránkách nenašli služby které poptáváte, určitě nás kontaktujte. Vždy se snažíme vyhovět požadavkům zákazníka a najít efektivní řešení. Jsme připraveni na nové výzvy v nových činnostech.

Naši nejvýznamnější obchodní partneři